Upolujemy twojego odbiorcę

Przez ponad 10 lat istnienia na rynku zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń i zadowolonych klientów. Z początku specjalizowaliśmy się grafiką, komunikacją BTL i doradztwem marketingowych. Kolejne lata zaowocowały poszerzeniem naszych kompetencji o brand design, komunikację (w tym public relations), custom publishing, a także media elektroniczne (również społecznościowe).

Kluczem w naszych działaniach jest umiejętne wyważenie stosowanych przez nas narzędzi marketingowych. Wszystko zależne jest od potrzeb i produktów klientów. Przyświeca nam hasło: „marketing totalny”. Żyjemy nim przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Stawiamy na efekt końcowy. Projekty powstające na naszych biurkach traktujemy niczym dzieci, dla których jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Każdy brief otoczymy wyjątkową opieką. W poszczególnych działach będziemy obchodzić się z nim wyjątkowo delikatnie, tak by starania włożone w jego rozwój zaowocowały wyjątkowym efektem końcowym.

301873
Policzonych pikseli
301873
1448
347
Kawałków pizzy
959992
Linijek html
WebDevelopment
Webwriting
BTL
Grafika i Design
Content Marketing
PR
Infografiki
Wideo
Show

6 największych zalet naszego zespołu

1

Jesteśmy przyjacielskimi

To ułatwia! Interesujemy się klientem i jego dobrem, sam brief nie jest dla nas najważniejszy. To dzięki świetnym relacjom tworzymy szyty na miarę efekt.

2

kolektywnymi indywidualistami

Nie mamy ograniczeń! Równie dobrze działamy w grupie, jak i w pojedynkę. Gdy zadanie wymaga skupienia, zaczynamy żyć problemem i dopóki nie nadamy mu ostatecznego wyglądu nie odpuszczamy.

3

znającymi się na robocie

I jeśli będzie trzeba, to dla klienta nauczymy się obsługi awionetki. Tak, by dotrzeć na spotkanie na drugim krańcu Polski na czas!

4

niezwykle pracowitymi

Nie oszczędzamy sił. Wychylając kolejną filiżankę kawy już wiemy jakie kształty nadamy kolejnym linijkom tekstów i w jakie barwy ubierzemy następne grafiki.

5

a także otwartymi

Stanie w miejscu jest nudne! Wciąż się kształcimy, czytamy, inspirujemy i zdobywamy nowe kontakty w konferencyjnych kuluarach. Cały czas sięgamy po nowe narzędzia.

6

i inteligentnymi ludźmi

Efektów rozwiązania Twoich wątpliwości nie spodziewasz się tak szybko. Nim zdążysz się zorientować przedstawimy Ci gotowy plan działa i jesteśmy przekonani – z pewnością się nie zawiedziesz!

Nasi Klienci

GM Sprinkler
Inter Risk
Haier
Miasto Stołeczne Warszawa
Naturhouse Polska
Murator
Szkoła Liderów
Fundacja Schumana
AkzoNobel
Super Express
WSiP
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Unilever
Billennium
CWB
Tekla Plus
Sygmabank
Al Khalediah
Zefire
Agora
Metlife
Browar Konstancin